Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: On
ja: オン

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Playlists
ja: プレイリスト

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Channel
ja: チャンネル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Custom URL
ja: カスタムURL
