Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
