Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
