Youtube Plus (1.0.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Description
es: Descripción

en: On
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Import
es: Importar

en: Url
es: URL

en: Off
es: Desactivado

en: Published
es: Publicado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: API Key
es: Clave API

en: Channel
es: Canal

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Custom URL
es: URL personalizada
