Youtube Plus (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Published
ne: प्रकाशित
