Youtube Plus (1.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: On
hr: Uključi

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
