Youtube Plus (1.0.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: URL
ar: العنوان URL

en: Url
ar: المسار

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟
