Youtube Plus (1.0.3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Url
eo: URL

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo
