Youtube Plus (1.0.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
