Youtube Plus (1.0.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
