Youtube Plus (1.0.3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Url
pl: URL

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: API Key
pl: Klucz API

en: Channel
pl: Kanał

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Custom URL
pl: Własny URL

en: Channel ID
pl: ID kanału

en: Rollback
pl: Cofnij
