Youtube Plus (1.0.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?
