Youtube Plus (1.0.4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
