Youtube Plus (1.0.4) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: توضیحات

en: On
fa: روشن

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: URL
fa: نشانی

en: Item Count
fa: تعداد آیتم ها

en: Url
fa: نشانی

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Id
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Custom URL
fa: آدرس URL سفارشی
