Youtube Plus (1.0.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Published
hy: Հրապարակված
