Youtube Plus (1.0.4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: URL
is: vefslóð

en: Item Count
is: Fjöldi hluta

en: Url
is: Vefslóð

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: API Key
is: API Lykill
