Youtube Plus (1.0.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित
