Youtube Plus (1.0.4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Custom URL
ps: خپلخوښې پته (URL)
