Youtube Plus (1.0.4) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Playlists
ru: Плейлисты

en: Item Count
ru: <em>Количество материалов</em>

en: Url
ru: Url-адрес

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: API Key
ru: Ключ API

en: Channel
ru: Канал

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Custom URL
ru: Пользовательский URL

en: Channel ID
ru: ID канала

en: Rollback
ru: Откат
