Youtube Plus (1.0.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: URL
ur: یو آر ایل
