Youtube Plus (1.0.5) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: On
it: Acceso

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Import
it: Importa

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?
