Youtube Plus (1.0.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
