Youtube Plus (1.0.6) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: On
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Url
fi: Osoite

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Id
fi: Tunniste

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?
