Youtube Plus (1.0.6) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: On
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Import
fr: Importer

en: Url
fr: URL

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Rollback
fr: Revenir en arrière
