Youtube Plus (1.0.6) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: On
th: เปิด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Off
th: ปิด
