Youtube Plus (1.0.6) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: On
tr: Açık

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?
