Youtube Plus (1.0.7) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: On
da: Tilsluttet

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Url
da: URL

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: API Key
da: API-nøgle

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?
