Youtube Plus (1.0.7) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
