Youtube Plus (1.0.7) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: On
gl: Activo

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?
