Youtube Plus (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: On
id: Pada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Off
id: Matikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Custom URL
id: URL kustom
