Youtube Plus (1.0.7) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: On
ta: சரி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Url
ta: முகவரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது
