Youtube Plus (1.0.7) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: On
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ
