Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: Upload
ast: Xubir

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Authored on
ast: Autoría en
