Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: File
bn: ফাইল

en: Upload
bn: আপলোড

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
