Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Changed
gu: બદલ્યું
