Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Duration
hu: Időtartam

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva
