Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Upload
ku: بارکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
