Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Duration
lv: Ilgums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots
