Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
