Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Authored on
sq: Krijuar më
