Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
