Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Upload
ar: رفع

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Filter
ar: انتقاء

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
