Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Upload
az: Yükləmə

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Duration
az: Müddət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
