Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Upload
bg: Трансфер

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filter
bg: Филтър

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Duration
bg: Период

en: Authored on
bg: Написано на
