Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored on
bs: Napisano
