Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Upload
cs: Nahrát

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Filter
cs: Filtr

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Duration
cs: Trvání

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno
