Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: File
cy: Ffeil

en: Reset
cy: Ailosod

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
