Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Tags
fr: Étiquettes

en: File
fr: Fichier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Upload
fr: Transférer

en: Created
fr: Créé

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Duration
fr: Durée

en: Revoke
fr: Révoquer

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié
