Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
