Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Authored on
ka: დაიწერა
